Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Cash-out w PZBuk

26-02-2019 | Bukmacher: PZBuk

Znana i przydatna opcja cash-out, czyli możliwość zakończenia kuponu przed rozstrzygnięciem pojawiła się u bukmachera PZBuk.


Kto nie chciałby mieć większej kontroli nad zakładami i szansy na zwrot, kiedy z przebiegu gry widać, że wytypowany gracz/drużyna może zepsuć kupon? Teraz taką możliwość oferuje również PZBuk, który dołącza do grona bukmacherów z opcją cash out.Usługa w PZBuk działa w zakładach pojedynczych i wielokrotnych, z wyłączeniem wszystkich innych zakładów, a więc również systemowych. Dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. To bukmacher decyduje o jej aktywacji każdorazowo dla każdego kuponu. Wysokość wypłaty uzależniona jest od aktualnej wysokości kursów i nie może być niższa niż stawka zakładu. Cash-out w PZBuk nie jest dostępny w ramach "Darmowego zakładu", a także nie wlicza się do obrotu bonusu.Oceń wpis

Ocena:5
Cash-out w PZBuk
głosów: 1

Komentarze

1215 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.