Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Dzień Szczęścia w forBET

20-03-2019 | Bukmacher: forBET
20 marca obchodzimy ustanowiony rezolucją ZO ONZ Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Szczęście może mieć różny wymiar, również w zakładach, oprócz wiedzy potrzebna jest jego odrobina. Z tej okazji wszystkim graczom życzymy szczęścia i sprawdzamy, co w dniu dzisiejszym przygotował bukmacher forBET.
Każdy gracz forBET, który w dniu dzisiejszym doładuje swoje konto gracza otrzyma bonus 50% pierwszego depozytu aż do 500 zł.

Bonus zostanie odblokowany po spełnieniu warunku jednokrotnego obrotu depozytem kuponem/kuponami po kursie minimum 2.0. Aby wypłacić bonus należy dokonać jego czterokrotnego obrotu po tym samym kursie w ciągu 14 dni od przyznania. Warto w tym miejscu przypomnieć o innej obowiązującej promocji: "Kto rano wstaje", w której bukmacher dodaje 14% do wygranych. Obie promocje nie wykluczają się.

Pozostałe promocje innych bukmacherów internetowych możesz szybko sprawdzić i porównać w naszej porównywarce najlepszych bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
Dzień Szczęścia w forBET
głosów: 1

Komentarze

889 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.