Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

El Clásico u bukmacherów

02-03-2019 | Bukmacher: LV Bet, Totolotek
W sobotę, w drugi dzień marca oczy piłkarskiej Europy zwrócone będą w kierunku Madrytu, gdzie tamtejszy Real podejmie FC Barcelonę. By zmazać plamę hańby po porażkach 1:5 w pierwszej serii ligowych potyczek, a także 0:3 przed trzema dniami w rewanżowym spotkaniu Pucharu Króla podopieczni Santiago Solariego muszą to spotkanie po prostu wygrać. Czy im się to uda? Jaki jest twój typ? Jeśli zamierzasz się założyć sprawdź, co bukmacherzy internetowi przygotowali na ten mecz.
To będą czwarte Gran Derbi w tym sezonie. W pierwszym, październikowym meczu Katalończycy koncertowo rozegrali Królewskich odnosząc okazałe zwycięstwo na Camp Nou w rozmiarze 5:1. To właśnie po tej porażce Real Madryt rozwiązał kontrakt z Julenem Lopeteguim. Po objęciu sterów przez nowego trenera Santiago Solariego drużyna zaczęła prezentować się nieco lepiej. Jednak nie dotyczy to meczów z Barceloną, która po pierwszym rewanżowym starciu w ramach Pucharu Króla zakończonym remisem 1:1, w drugim, rozegranym zaledwie trzy dni przed ligowym El Clasico ograła Królewskich 0:3. Mimo to takiemu klubowi jak Real Madryt trudno zarzucić brak umiejętności i woli walki, a do chęci odwetu za ostatnie porażki dorzucając pogoń za liderem w ligowej tabeli śmiało można stwierdzić, że sportowa złość w zespole Sergio Ramosa i spółki rozpalona jest do czerwoności. W tym meczu może więc wydarzyć się wszystko. Zobaczmy, co dla graczy na to spotkanie przygotowali bukmacherzy internetowi.

Bukmacher LV Bet serwuje ciekawą promocję, w której bierze udział każdy, kto na sobotnie spotkanie zagra zakład 3-drogowy (wygrana jednej bądź drugiej drużyny lub remis) za minimum 50 zł, a wysokość bonusu uzależniona jest od wystąpienia konkretnych zdarzeń w meczu. I tak bukmacher każdemu uprawnionemu graczowi wypłaci 30 zł, jeśli w doliczonym czasie gry drugiej połowy meczu padnie bramka. Jeśli spotkanie zakończy się wynikiem remisowym 0:0 bukmacher wypłaci 80 zł bonusu. 30 zł otrzymają uprawnieni gracze, jeśli Sergio Ramos lub Gerard Pique obejrzy w meczu czerwoną kartkę. Bonus w wysokości 40 zł zostanie wypłacony, jeśli Leo Messi lub Gareth Bale zdobędą bramkę prawą nogą. Z kolei za hattrick Bale'a, Karima Benzemy lub Leo Messiego LV Bet przekaże 100 zł w bonusie. Aż 500 zł bonusu zostanie wypłacone jeśli podczas dokonywania zmiany jakikolwiek gracz odmówi zejścia z boiska, przez co zmiana nie dojdzie do skutku. Jeżeli w meczu wystąpi więcej niż jedno z wymienionych zdarzeń bukmacher wypłaci bonus w kwocie równej sumie kwot przypisanych do poszczególnych zdarzeń. W promocji bierze udział tylko jeden zakład na to zdarzenie postawiony w ramach jednego konta gracza. W promocji nie biorą udziału zakłady zagrane za środki bonusowe a także z wykorzystaną opcją cash-out. Bonus podlega 3-krotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 1.75.

Z kolei bukmacher Totolotek na El Clasico proponuje klasyczne AKO%, czyli bonus w wysokości 25% wniesionej stawki, max. 50 zł za kupon prosty niezależnie od rozstrzygnięcia zawierający minimum 4 zdarzenia o kursach minimum 1.05, z których jedno dotyczy zdarzenia Real Madryt - FC Barcelona. Środki bonusowe dodawane są do konta gracza automatycznie po spełnieniu warunków promocji i przed wypłatą na konto bankowe wymagają zagrania przynajmniej jednego kuponu po kursie min. 1.50.

Oceń wpis

Ocena:5
El Clásico u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

947 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.