Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Eliminacje ME 2020 u bukmacherów

07-06-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna

Przed reprezentacją Polski w piłce nożnej kolejny mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy 2020. Tym razem rywalami Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Macedonii Północnej. Spotkanie rozegrane zostanie na gorącym terenie w Skopje. Czy podopieczni Jerzego Brzęczka podtrzymają dobrą passę z początku eliminacji i po raz kolejny zdobędą komplet punktów z grupowym rywalem? Jeśli twoja odpowiedź na to pytanie jest twierdząca lub masz inne zdanie i zamierzasz się założyć z bukmacherem możesz sprawdzić, co bukmacherzy internetowi przygotowali na ten mecz.

Każdy gracz bukmachera forBET, który postawi zakład za dokładnie 79 zł zawierający minimum 3 zdarzenia eliminacji ME 2020 z oferty przedmeczowej o kursie minimum 1.30 każde, które zostaną rozliczone do 07.06 do 23:59 otrzyma 20 zł bonusu za każdą bramkę strzeloną przez reprezentację Polski w spotkaniu z Macedonią Północną. W promocji nie biorą udziału zakłady zagrane za środki bonusowe, a także zakłady systemowe. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 2.0, minimum 1.20 na zdarzenie w ciągu 30 dni od momentu otrzymania bonusu.

Z kolei bukmacher Fortuna dla klientów, którzy w dniach 07-09.06 postawią przynajmniej 3 kupony za minimum 10 zł każdy z co najmniej jednym zdarzeniem z eliminacji ME 2020 na każdym otrzymają gwarantowany bonus 1400 punktów FKP (odpowiednik 10 zł) - niezależnie od rozstrzygnięć kuponów. Środki bonusowe podlegają wykorzystaniu na grę na dowolny kupon o dowolnym kursie.

Możesz ten skorzystać z innych, stałych promocji, które obowiązują także na eliminacje, jak np. Gram Grubo w Totolotku. Wszystkie promocje i bonusy sprawdzisz w naszej porównywarce bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
Eliminacje ME 2020 u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1032 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.