Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Esport w LV Bet

13-02-2019 | Bukmacher: LV Bet
Śledzisz Intel Extreme Masters w Katowicach? Typujesz zmagania w CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft, King of Glory? Sprawdź co na tę okazję przygotował bukmacher LV Bet.
Promocja na turniej IEM Katowice w LV Bet
Każdy gracz LV Bet, który w dniach 13.02-03.03 postawi kupon na zdarzenia z IEM w Katowicach po kursie minimum 1.50 automatycznie bierze udział w rankingu, w którym dziesięć pierwszych miejsc premiowanych jest nagrodami. Zwycięzca rankingu otrzyma komputer G4M3R 500 o wartości ponad 3500 zł, kolejne miejsca na podmium nagrodzone będą odpowiednio: drugie 24-calowym monitorem Samsung, trzecie zestawem klawiatura + mysz Steelseries. Kolejne miejsca to bonusy dopisywane do konta gracza w wysokości od 500 zł (4 miejsce) do 100 zł (10 miejsce). Przyznane bonusy do uwolnienia wymagają 3-krotnego obrotu kuponami po kursie minimum 1.75.

Punkty liczone są zarówno od wygranych jak i przegranych zakładów według wzoru:
- w przypadku zakładów wygranych: kurs x stawka x liczba selekcji na kuponie
- w przypadku zakładów nietrafionych: stawka x liczba selekcji na kuponie

W przypadku takiej samej liczby punktów gracz z wyższą sumą wygranych zakładów zajmuje wyższe miejsce w rankingu. W promocji biorą udział kupony proste i kombi, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo. Natomiast nie są brane pod uwagę kupony zagrane za środki bonusowe i z wykorzystaną opcją cash-out.

Którzy bukmacherzy oferują zakłady na esporty? Sprawdź w porównywarce bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
Esport w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

1151 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.