Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Europejskie puchary u bukmacherów internetowych

30-04-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna, Totolotek

Rozgrywki europejskich pucharów w piłce nożnej wchodzą w decydującą fazę. W Lidze Mistrzów w ramach półfinałów zobaczymy starcia zespołów Tottenhamu i Ajaxu oraz Barcelony i Liverpoolu. Z kolei w Lidze Europy zmierzą się Arsenal z Valencią i Eintracht Frankfurt z Chelsea. Masz swoje typy na europejskie puchary i zamierzasz się założyć? Możesz sprawdzić, co przygotowali bukmacherzy internetowi.

Bukmacher forBET dla wszystkich typerów europejskich pucharów proponuje zakład bez ryzyka. Zasady są proste: w promocji bierze udział zakład zawierający typy na wszystkie cztery spotkania półfinałowe, każde po kursie minimalnym 1.30 zawarty za 99 zł lub 199 zł. Jeśli na kuponie jedno zdarzenie okaże się przegrane bukmacher zwróci stawkę zakładu w postaci bonusu. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego kuponu kwalifikującego się do promocji. W promocji udział biorą tylko zakłady zawarte za środki własne gracza. Otrzymany bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Promocja forBET łączy się z promocją "Super Tydzień", w której do wygranych zakładów postawionych we wtorek w godzinach 15:00-21:00 bukmacher dodaje 12%.

Oprócz promocji forBET na obowiązują również promocje Gram Grubo w Totolotku na europejskie puchary oraz Happy Hours w Fortunie na Ligę Mistrzów, w których bukmacherzy proponują grę bez podatku.

Oceń wpis

Ocena:5
Europejskie puchary u bukmacherów internetowych
głosów: 1

Komentarze

829 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.