Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

FAME MMA 3 w LV Bet

27-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
30 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala FAME MMA 3, na której wystąpią celebryci, youtuberzy, influencerzy i inne postaci znane ze świata internetu. Bukmacher LV Bet, jako partner sponsoringowy tej imprezy przygotował dla swoich klientów akcję specjalną.
Bonus 50% do wygranych od LV Bet na turniej FAME MMA
Każdy gracz, który postawi kupon kombinacyjny na wydarzenie Fame MMA 3 z trzema selekcjami i kursem minimalnym 2.0 za co najmniej 50 zł w przypadku wygranej otrzyma bonus 50% do 50 zł.

Zainteresowany? Sprawdź kartę walk i ofertę na stronie LV Bet.

W promocji biorą udział tylko kupony zagrane za środki własne gracza (nie bonusowe) i co do których gracz nie skorzystał z opcji cash-out. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Oceń wpis

Ocena:5
FAME MMA 3 w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

1050 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.