Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Finał Totolotek PP u bukmacherów

02-05-2019 | Bukmacher: LV Bet, Totolotek

2 maja 2019 r. na Stadionie Narodowym zostanie rozegrany finał Totolotek Pucharu Polski, w którym wystąpią Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk. Oba zespoły w tym sezonie spotkały się już dwukrotnie. Dwukrotnie zwyciężała Lechia, za każdym razem różnicą jednego gola. Zarówno Jagiellonia, jak i Lechia mają za sobą nieudany weekend w lidze. Jaga poległa 2:0 w meczu z Zagłębiem Lubin, a Lechici po zaciętej walce przegrali w meczu z Legią u siebie 1:3. Jaką formę zaprezentują oba zespoły w dzisiejszym finale, kto zdobędzie puchar Polski? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania i zamierzasz się założyć, możesz sprawdzić, co przygotowali bukmacherzy internetowi.

Na finałowe starcie specjalne akcje przygotowało dwóch bukmacherów.

Totolotek, sponsor tytularny rozgrywek, dla wszystkich swoich graczy proponuje freebet w wysokości 50 zł. Zasady są bardzo proste. Wystarczy postawić dowolny zakład zawierający zdarzenie z czwartkowego finału o kursie minimalnym 1.05 za minimum 100 zł. Bonus zostanie przypisany do konta gracza niezależnie od rozstrzygnięcia. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów prostych. Freebet podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.50 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Bukmacher LV Bet przygotował promocję, w której bierze udział każdy gracz, który za minimum 50 zł postawi zakład na wygraną jednej lub drugiej drużyny, bądź remis - w regulaminowym czasie gry. Bonusy możliwe do zdobycia uzależnione są od zdarzeń, jakie mogą wystąpić w meczu. Jeśli w doliczonym czasie gry drugiej połowy spotkania padnie bramka bukmacher wypłaci 30 zł bonusu. Jeśli mecz w regulaminowym czasie gry zakończy się bezbramkowym remisem bonus będzie wynosił 50 zł. 40 zł bonusu otrzymają gracze kwalifikujący się do promocji, jeśli Daniel Łukasik lub Taras Romanczuk obejrzą czerwoną kartką, i/lub Lukas Haraslin albo Guilherme zdobędą bramkę lewą nogą. Za hattrick Arvydasa Novikovaska lub Flavio Paixao bukmacher wypłaci 150 zł, a 200 zł bonusu otrzymają gracze, jeśli trener Mamrot lub trener Stokowiec zostaną odesłani przez sędziego na trybuny. W przypadku wystąpienia więcej niż jednego z w/w zdarzeń bukmacher wypłaci bonus o wysokości sumy kwot bonusów przypisanych do tych zdarzeń. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Oceń wpis

Ocena:5
Finał Totolotek PP u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1019 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.