Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

forBET na powrót pucharów

11-02-2019 | Bukmacher: forBET
W tym tygodniu do gry powracają najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe w piłce nożnej. W 1/8 finału Ligi Mistrzów kibiców czeka wiele fascynujących pojedynków. Czy odmieniony przez Solskiaera Manchester United będzie kontynuował zwycięską passę również w Champions League? W dwumeczu z PSG może być o to niezwykle trudno. Czy Robert Lewandowski i jego Bayern Monachium zdobędą w końcu swój upragniony puchar? Liverpool, z którym przyjdzie im się zmierzyć to dzisiaj główny faworyt do zwycięstwa w rozgrywkach. Masz swoje typy? Możesz sprawdzić, co do zaoferowania ma bukmacher forBET.
Bonus 50% od depozytu do 500 PLN w forBET
Z okazji powrotu rozgrywek Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy bukmacher forBET przygotwał specjalną promocję dla swoich graczy. Każdy gracz, który w dniu 11.02 dokona depozytu otrzyma bonus w wysokości 50% aż do 500 zł. Minimalna kwota wpłaty biorąca udział w promocji to 20 zł. Uwolnienie bonusu wymaga jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimum 2.0. Z kolei wypłata bonusu na konto bankowe możliwa jest po jego czterokrotnym obróceniu kuponami z minimalnym kursem 2.0 w ciągu 14 dni od momentu jego przyznania. Każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus. W promocji bierze udział pierwszy depozyt gracza.

Powrót królewskiej klasy to także wznowienie stałych promocji innych bukmacherów internetowych, m.in. Happy Hours w Fortunie oraz Gram Grubo w Totolotku. Wszystkie aktualne bonusy i promocje możecie szybko sprawdzić i porównać w zestawieniu najlepszych bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
forBET na powrót pucharów
głosów: 1

Komentarze

148 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1

Ocena graczy

4.8
głosów: 285 - ZAGŁOSUJ
2

Ocena graczy

4.5
głosów: 81 - ZAGŁOSUJ
3

Ocena graczy

4.8
głosów: 146 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów