Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

forBET sponsorem Polskiego Związku Tenisowego

07-02-2019 | Bukmacher: forBET

Bukmacher forBET ogłosił podpisanie umowy sponsoringowej z Polskim Związkiem Tenisowym. Jest to pierwsza inicjatywa sponsoringowa bukmachera w tę dyscyplinę sportu. Na współpracy skorzysta PZT, ale także gracze stawiający zakłady na tenis...


Bukmacher forBET sponsorem Polskiego Związku Tenisowego


forBet wśród swoich klientów zauważył rosnące zainteresowanie zakładami sportowymi na tenis, stąd decyzja o zaangażowaniu sponsoringowym i jednoczesną promocję marki wśród kibiców tej dyscypliny sportu. Umowa z Polskim Związkiem Tenisowym będzie obowiązywała przez rok. W tym czasie logotyp sponsora będzie widoczny na kortach turniejowych, stronie internetowej i imprezach organizowanych przez PZT. Dodatkowo bukmacher będzie mógł wykorzystywać wizerunek reprezentantów Polski do własnych celów marketingowych. Z kolei dla Związku nowa umowa to potrzebny zastrzyk gotówki na rozwój tenisa w Polsce. A dla swoich klientów forBET zapowiedział kilka ciekawych akcji promocyjnych związanych z wydarzeniami rozgrywanymi na kortach.Paweł Majewski, dyrektor do spraw marketingu forBET, tak uzasadnia nawiązanie współpracy:Dostrzegamy ogromny potencjał w tej dyscyplinie sportu i widzimy, że coraz więcej osób zainteresowanych jest naszą tenisową ofertą. Stąd też naturalnym krokiem była decyzja o związaniu się z Polskim Związkiem Tenisowym. Liczymy na to, że nasza współpraca przyniesie kolejne sukcesy naszych reprezentantów i będziemy mogli dołożyć swoją „cegiełkę” do rozwoju tej dyscypliny w Polsce

Prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński nie ukrywa zadowolenia z nowej umowy i wyraża nadzieję na długofalową współpracę:Ogromnie się cieszymy, że firma o takim zasięgu i tak wyrobionej marce zdecydowała się wesprzeć Polski Związek Tenisowy. To też efekt ogromu pracy, który wykonaliśmy w ostatnim czasie. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z firmą forBET nie ograniczyła się tylko do jednego roku i rozwijała się także w kolejnych latach.

forBet jako sponsor główny wspiera już zespół piłkarskiej Ekstraklasy - Śląsk Wrocław oraz pierwszoligowy ŁKS Łódź. Jest również partnerem sponsoringowym kilku innych zespołów piłkarskich z zaplecza Ekstraklasy, a także sponsorem tytularnym żużlowego Włókniarza Częstochowa. Włączanie się w sponsoring kolejnych klbów i rozgrywek z pewnością przyczyni się do wzrostu popularności tego bukmachera w Polsce.

Oceń wpis

Ocena:5
forBET sponsorem Polskiego Związku Tenisowego
głosów: 1

Komentarze

884 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.