Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

forBET sponsorem Polskiego Związku Tenisowego

07-02-2019 | Bukmacher: forBET
Bukmacher forBET ogłosił podpisanie umowy sponsoringowej z Polskim Związkiem Tenisowym. Jest to pierwsza inicjatywa sponsoringowa bukmachera w tę dyscyplinę sportu. Na współpracy skorzysta PZT, ale także gracze stawiający zakłady na tenis...forBet wśród swoich klientów zauważył rosnące zainteresowanie zakładami sportowymi na tenis, stąd decyzja o zaangażowaniu sponsoringowym i jednoczesną promocję marki wśród kibiców tej dyscypliny sportu. Umowa z Polskim Związkiem Tenisowym będzie obowiązywała przez rok. W tym czasie logotyp sponsora będzie widoczny na kortach turniejowych, stronie internetowej i imprezach organizowanych przez PZT. Dodatkowo bukmacher będzie mógł wykorzystywać wizerunek reprezentantów Polski do własnych celów marketingowych. Z kolei dla Związku nowa umowa to potrzebny zastrzyk gotówki na rozwój tenisa w Polsce. A dla swoich klientów forBET zapowiedział kilka ciekawych akcji promocyjnych związanych z wydarzeniami rozgrywanymi na kortach.

Paweł Majewski, dyrektor do spraw marketingu forBET, tak uzasadnia nawiązanie współpracy:

Dostrzegamy ogromny potencjał w tej dyscyplinie sportu i widzimy, że coraz więcej osób zainteresowanych jest naszą tenisową ofertą. Stąd też naturalnym krokiem była decyzja o związaniu się z Polskim Związkiem Tenisowym. Liczymy na to, że nasza współpraca przyniesie kolejne sukcesy naszych reprezentantów i będziemy mogli dołożyć swoją „cegiełkę” do rozwoju tej dyscypliny w Polsce
Prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński nie ukrywa zadowolenia z nowej umowy i wyraża nadzieję na długoflową współpracę:

Ogromnie się cieszymy, że firma o takim zasięgu i tak wyrobionej marce zdecydowała się wesprzeć Polski Związek Tenisowy. To też efekt ogromu pracy, który wykonaliśmy w ostatnim czasie. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z firmą forBET nie ograniczyła się tylko do jednego roku i rozwijała się także w kolejnych latach.
forBet jako sponsor główny wspiera już zespół piłkarskiej Ekstraklasy - Śląsk Wrocław oraz pierwszoligowy ŁKS Łódź. Jest również partnerem sponsoringowym kilku innych zespołów piłkarskich z zaplecza Ekstraklasy, a także sponsorem tytularnym żużlowego Włókniarza Częstochowa. Włączanie się w sponsoring kolejnych klbów i rozgrywek z pewnością przyczyni się do wzrostu popularności tego bukmachera w Polsce.

Oceń wpis

Ocena:5
forBET sponsorem Polskiego Związku Tenisowego
głosów: 1

Komentarze

25 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Super Typer na Ekstraklasę 14-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
AKO% Totolotek Puchar Polski 13-03-2019 | Bukmacher: Totolotek
Super Typer na Serie A 05-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
Tenis USA w LV Bet 04-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
Cash-out w PZBuk 26-02-2019 | Bukmacher: PZBuk
100% sportu w forBET 22-02-2019 | Bukmacher: forBET
Super Typer ponownie w LV Bet! 22-02-2019 | Bukmacher: LV Bet
Cash-out w forBET 19-02-2019 | Bukmacher: forBET
Wirtualne sporty w LV Bet 19-02-2019 | Bukmacher: LV Bet

Ranking TOP3

1

Ocena graczy

4.8
głosów: 67 - ZAGŁOSUJ
2

Ocena graczy

4.9
głosów: 113 - ZAGŁOSUJ
3

Ocena graczy

4.7
głosów: 34 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów