Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

forBET sponsorem rozgrywek IV ligi

19-03-2019 | Bukmacher: forBET
Bukmacher forBET ogłosił podpisanie umowy sponsoringowej z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej na mocy której został sponsorem tytularnym IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej. W czasie jej obowiązywania rozgrywki będą nosiły nazwę forBET IV liga. Umowa sponsoringowa będzie obowiązywała do końca obecnego oraz przez cały następny sezon. Na ten czas została zmieniona identyfikacja wizualna ligi, a logotyp forBET widoczny będzie na bandach reklamowych wszystkich stadionów, na których rozgrywane są mecze IV ligi. Ponadto bukmacher będzie widoczny w Skarbie Kibica wydawanym przez Gazetę Olsztyńską oraz magazynie z bramkami z każdej kolejki. Wszystkie mecze forBET IV ligi będą dostępne w ofercie przedmeczowej bukmachera, a wiele z nich także w ofercie zakładów na żywo.

Paweł Majewski, Dyrektor do spraw Marketingu forBET tak podsumował nawiązanie współpracy:

Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na rozwój piłki nożnej w niższych szczeblach rozgrywkowych. Wiemy jak dla kibiców, a więc też i naszych klientów ważnym elementem jest wsparcie ich lokalnych drużyn. (...) Widzimy jak fantastycznie zorganizowane są rozgrywki IV Ligi w województwie Warmińsko-Mazurskim, a przy wspólnym zaangażowaniu ze związkiem i kibicami jesteśmy przekonani, że będą one jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej emocjonujące dla kibiców.
Bukmacher forBET jest obecny także w innych grupach czwartej klasy rozgrywkowej piłki nożnej. Poprzez współpracę sponsoringową wspiera takie kluby, jak Sokół Ostróda, KSZO Ostrowiec, Motor Lublin czy ŁKS Łódź.

Oceń wpis

Ocena:5
forBET sponsorem rozgrywek IV ligi
głosów: 1

Komentarze

979 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.