Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

GP Chin w LV Bet

12-04-2019 | Bukmacher: LV Bet

Już w niedzielę na torze w Szanghaju odbędzie się historyczny, bo tysięczny wyścig Formuły 1. Oczy polskich kibiców zwrócone będą oczywiście na Roberta Kubicę, który po dwóch pierwszych wyścigach sezonu przyznaje w wywiadach, że po modyfikacjach bolidu w końcu widzi poprawę, co przekłada się na nieco lepsze czasy osiągane w jazdach treningowych. A w tych, przed GP Chin najlepsi okazali się niemiecki kierowca Sebastian Vettel z teamu Ferrari oraz Fin Valtteri Bottas z teamu Mercedes. A jak będzie wyglądała klasyfikacja końcowa niedzielnego wyścigu? Jeśli masz swoje typy i zamierzasz się założyć możesz sprawdzić, co dla graczy przygotował bukmacher LV Bet.

Grand Prix Chin w LV Bet


LV Bet proponuje grę bez podatku na wszystkie kupony zagrane na wyścig Grand Prix Chin przez aplikację mobilną do 14.04 do godziny 15:00. Oferta obejmuje zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, zarówno kupony pojedyncze, jak i kupony kombi. W promocji nie biorą udziału zakłady zagrane za środki bonusowe.

Jesteś zainteresowany innymi promocjami bukmacherów na ten weekend? W newsach i porównywarce bukmacherów możesz sprawdzić, co poszczególni bukmacherzy przygotowali dla swoich graczy.

Oceń wpis

Ocena:5
GP Chin w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

931 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.