Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Grana sobota w Fortunie

13-04-2019 | Bukmacher: Fortuna

W sobotę 13 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się oznaczająca koniec sezonu zasadniczego Multiliga, czyli osiem spotkań wszystkich zespołów piłkarskiej Ekstraklasy rozgrywanych w tym samym czasie. Mecze zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco, bo o występy w klasie mistrzowskiej będzie walczyło aż pięć drużyn. W środku tabeli panuje wyjątkowy ścisk: piąte Zagłębie Lubin i dziesiątą Koronę Kielce dzielą zaledwie cztery punkty. W sobotnie popołudnie może więc wydarzyć się wszystko. Kto będzie miał pecha, a dla kogo 13 okaże się szczęśliwa? Jeśli jesteś w stanie to przewidzieć i zamierzasz założyć się z bukmacherem, możesz sprawdzić, co przygotował bukmacher Fortuna.


Chociaż dla większości polskich kibiców w sobotę najważniejsze będą wydarzenia rozgrywane na rodzimych boiskach, to w zagranicznych ligach też czeka na nas kilka "smaczków", m.in. pojedynek walczącego o Top Four Manchesteru United i West Hamu United z Łukaszem Fabiańskim w bramce, czy emocjonujące derby Sevilli rozgrywane w ramach hiszpańskiej La Ligi. Dla wszystkich graczy, którzy w sobotnie popołudnie, od godziny 16:00 zagrają co najmniej dwa kupony live o stawce minimum 20 zł, bukmacher Fortuna, niezależnie od ich rozstrzygnięć, przygotował gwarantowany bonus w wysokości 20 zł, wypłacany w punktach Fortuna Klub Plus. Promocja obowiązuje do końca dnia, czyli do godziny 23:59.Jeśli jesteś zainteresowany promocjami na ten weekend możesz przejrzeć pozostałe newsy i porównywarkę bukmacherów.Oceń wpis

Ocena:5
Grana sobota w Fortunie
głosów: 1

Komentarze

1000 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.