Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Kurs kuponu x 25?

18-01-2019 | Bukmacher: LV Bet

Czy możliwe jest zagranie kuponu którego kurs zostanie pomnożony 25 razy? Sprawdź, co bukmacher LV Bet proponuje dla wszystkich swoich graczy.


Bonus 200 PLN w LV Bet


Każdy aktywny gracz LV Bet, który w historii swojego konta gracza dokonał co najmniej jednego depozytu może wziąć udział w promocji do 200 PLN od depozytu aktywnej do 21.01 do 23:59. Co trzeba zrobić aby otrzymać bonus? Wystarczy w czasie obowiązywania promocji dokonać wpłaty (minimum 25 zł) do swojego konta gracza w LV Bet. Na koncie gracza uaktywni się bonus 2% wartości wpłaty za który można zagrać kupon, którego kurs pomnożony zostanie 25 razy. Jakie warunki? Kupon musi być z kursem co najmniej 2.50 i zawierać co najmniej 3 selekcje, z których każda z kursem minimum 1.25. Bonus możesz wykorzystać do 30 dni od daty jego przyznania (na kuponie należy zaznaczyć opcję "Wykorzystaj bonus" i następnie "Aktywuj"). Dodatkowy warunek dotyczy kwoty depozytu od której został przyznany bonus. Należy dokonać 3-krotnego obrotu kwoty depozytu. Do obrotu wliczają się kupony z kursem minimum 2.0, a jeśli są to kupony akumulowane minimalny kurs zdarzenia 1.50. Do promocji nie są zaliczane kupony kombi, a także kupony, do do których gracz wykorzystał opcje cash-ot.Zobacz wszystkie bonusy i promocje LV Bet na ten weekend.

Oceń wpis

Ocena:5
Kurs kuponu x 25?
głosów: 7

Komentarze

1022 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.