Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Lato w LV Bet

06-06-2019 | Bukmacher: LV Bet

To będzie na prawdę gorące lato. Skąd to wiemy? Bynajmniej nie z pogodowych modeli numerycznych, a ze strony LV Bet. Jeśli chcesz wiedzieć więcej tutaj możesz sprawdzić szczegóły.

Każdy gracz LV Bet, który codziennie od 07.06 do 31.07 2019 r. postawi dowolny zakład na wydarzenie z danego dnia za minimum 20 zł i kursie minimalnym 1.50 bierze udział w Letnim Konkursie LV Bet w którym nagrodą jest 20 000 zł w formie bonusu do podziału pomiędzy graczy, którzy postawili kwalifikujące się zakłady każdego dnia promocji. Do konkursu nie kwalifikują się zakłady zagrane za środki bonusowe, wzajemnie wykluczające się a także z wykorzystaną opcją cash-out. Otrzymany bonus podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.50 w ciągu 30 dni od jego otrzymania.

Oceń wpis

Ocena:5
Lato w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

1119 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.