Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Liga Mistrzów w forBET

16-04-2019 | Bukmacher: forBET

We wtorek i środę rozegrane zostaną rewanżowe spotkania w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów. Czy Manchester United zdoła powtórzyć wyczyn z Paryża, a Ajax doskonałe spotkanie z Madrytu? Czy Liverpool jest pewnikiem do awansu do półfinału i kto będzie lepszy w starciu Manchester City - Tottenham? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania i zamierzasz się założyć możesz sprawdzić, co przygotował bukmacher forBET.


Dla każdego gracza, który przygotuje kupon z dokładnie 4 zdarzeniami po kursie minimum 1.3 z oferty na Ligę Mistrzów UEFA i zagra go do godziny 21:00 16.04.2019 r. za stawkę dokładnie 49 lub 99 zł bierze udział w promocji "Tniemy ryzyko na Ligę Mistrzów". Jeśli jedno ze zdarzeń okaże się przegrane bukmacher zwróci całość stawki w postaci bonusu, jeśli dwa gracz otrzyma bonus o równowartości połowy stawki zakładu. W promocji biorą udział kupony proste zagrane za środki własne gracza na zdarzenia z oferty przedmeczowej. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie min. 2.0 w ciągu 30 dni od przyznania.


Promocja łączy się z ofertą w ramach "Super tygodnia", czyli dodatkowymi 12% do wygranej zakładu.Oceń wpis

Ocena:5
Liga Mistrzów w forBET
głosów: 1

Komentarze

977 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.