Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Lucky Punch w Fortunie

05-04-2019 | Bukmacher: Fortuna
Przed nami gala MB Boxing Night "Ostatni Taniec" na której wystąpią najlepsi pięściarze z Polski. Co pokarze obiecujący Robert Parzęczewski? Jak zaprezentuje się Mariusz Wach? Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia Szymański-Talarek? Jeśli interesujesz się rodzimym boksem i masz zamiar się założyć możesz sprawdzić, co przygotował bukmacher Fortuna.
Bukmacher Fortuna wypłaci 20 zł w punktach FKP każdemu graczowi, który postawi kupon AKO lub Maxikombi na ofertę przedmeczową zawierający przynajmniej jedno zdarzenie z gali MB Boxing Night za co najmniej 20 zł i kupon ten okaże się wygrany. W promocji nie ma określonego kursu całkowitego kuponu lub poszczególnych zdarzeń. Promocja nie obejmuje zakładów zawartych w ramach oferty Hit Dnia, Ekspert+.

Chcesz poznać wszystkie bonusy bukmacherów na weekend? Sprawdź naszą porównywarkę bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
Lucky Punch w Fortunie
głosów: 1

Komentarze

1080 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.