Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

LV Bet dla posiadaczy kartnetów Wisły Kraków

28-01-2019 | Bukmacher: LV Bet

W ostatnich tygodniach piłkarska Polska żyła doniesieniami z Krakowa, gdzie tamtejsza Wisła stanęła na skraju upadku. Nieudana transakcja sprzedaży klubu nieodpowiedzialnym inwestorom, w którą tak wierzyli przede wszystkim kibice Białej Gwiazdy doprowadziła do zawieszenia linencji. Obecnie klub na wszystkie sposoby stara się pozyskać środki na własne funkcjonowanie, dlatego rozpoczął akcję karnetową, której celem jest pobicie rekordu Polski w liczbie sprzedanych wejściówek. A bukmacher LV Bet, który jest sponsorem głównym klubu z grodu Kraka dla posiadaczy karnetów przygotował specjalne warunki.


Każdy posiadacz karnetu Wisły Kraków może otrzymać 50 zł na grę w LV Bet. Co należy zrobić? Na adres promocje@lvbet.pl przesłać zdjęcie lub skan imiennego karnetu. Po pozytywnej weryfikacji w ciągu 48 godzin bukmacher LV Bet dopisze bonus do konta gracza. Bonus podlega wypłacie po jego czterokrotnym obróceniu kuponami o kursie minimalnym 1.75. Czas na dokonanie obrotu wynosi 30 dni od momentu jego przyznania.Ta specjalna akcja z pewnością pozytywnie wpłynie na opinie o bukmacherze LV Bet, tym bardziej, że nie każdy bukmacher, który jest sponsorem klubu lub rozgrywek, poza prezentowaniem loga na gadżetach klubowych przygotowuje specjalne oferty dla kibiców.A Wiśle Kraków pozostaje życzyć 20 000 sprzedanych karnetów! Co najmniej!

Oceń wpis

Ocena:5
LV Bet dla posiadaczy kartnetów Wisły Kraków
głosów: 1

Komentarze

995 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.