Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

LV Bet sponsorem Vanarama National League

09-05-2019 | Bukmacher: LV Bet

Bukmacher LV Bet podpisał umowę sponsoringową z Vanarama National League. Na jej mocy stanie się Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim tych rozgrywek. Współpraca rozpocznie się od finałów Play-Off, które odbędą się jedenastego maja na stadionie Wembley. Kontrakt podpisano do końca sezonu 2019/2020.

LV Bet sponsorem Vanarama National League


National League jest najwyższym poziomem National League System i piątym w całych brytyjskich rozgrywkach piłki nożnej, w których, występujące w pierwszych czterech ligach kluby są w pełni profesjonalne, a National League jest mieszanką klubów zawodowych i półprofesjonalnych. National League jest jednocześnie najniższą ligą w angielskim systemie ligowym, której rozgrywki obejmują cały kraj, a finały odbywają się na stadionie Wembley

Michael Tattersall, dyrektor generalny National League w takich słowach wyraził zadowolenie z nawiązania współpracy:

„Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z LV Bet już w czasie tegorocznych rozgrywek i potrwa ona również przez cały sezon 2019/20. LV Bet jako sponsor pojawi się już podczas finału Play-Off na Wembley i pomoże wspierać rozwój National League promując jednocześnie zasady odpowiedzialnego hazardu”

Z kolei Adrian Sidowski, dyrektor generalny LV Bet tak mówił po parafowaniu umowy:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z National League w tym sezonie i tym samym obecnością na Wembley 11 maja podczas finałów Play-Off. Cieszymy się, że możemy dotrzeć z naszym produktem do fanów 68 zespołów w trzech dywizjach National League poprzez dedykowane promocje oraz treści w mediach cyfrowych i społecznościowych”

Dla LV Bet, który jest marką europejską to nie pierwsza inicjatywa sponsoringowa w krajach Starego Kontynentu. Bukmacher, oprócz dużej aktywności sponsoringowej w Polsce, od 2018 roku sponsoruje polski klub piłkarski w Anglii - Victoria Londyn. U naszych zachodnich sąsiadów LV Bet był sponsorem niemieckiej reprezentacji narodowej w hokeju na lodzie a także Kölner Haie, drużyny grającej w Niemieckiej Lidze Hokeja. 

Mamy nadzieję, że nawiązanie przez bukmachera współpracy z National League będzie dla graczy okazją do wzięcia udziału w akcjach specjalnych a także możliwości skorzystania z szerokiej oferty na zakłady, w tym zakłady na żywo na Vanarama National League.Oceń wpis

Ocena:5
LV Bet sponsorem Vanarama National League
głosów: 1

Komentarze

921 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.