Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Majówka w LV Bet

01-05-2019 | Bukmacher: LV Bet

Majówka w świecie sportu będzie obfitowała w emocjonujące wydarzenia. Rozpocznie się od mocnego akcentu, starcia gigantów Barcelony i Liverpoolu w Lidze Mistrzów. Z kolei w drugi dzień maja odbędzie się finał Totolotek Pucharu Polski, w którym zmierzą się Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk. Piątek, sobota i niedziela będą stały pod znakiem rywalizacji na ostatniej prostej zmagań ligowych o tytuły mistrzowskie, miejsca premiowane grą w europejskich pucharach w przyszłym sezonie oraz o utrzymanie w lidze. Będzie się działo. Masz swoje typy na wydarzenia z weekendu majowego i zamierzasz się założyć z bukmacherem? Możesz sprawdzić, co przygotował bukmacher LV Bet.

Bonus na weekend majowy od LV Bet

A LV Bet dla wszystkich swoich graczy oferuje bonus w wysokości 10 zł, który zostanie przypisany do konta gracza w dniu 6.05. Warunkiem jego otrzymania jest zawarcie zakładu przez aplikację mobilną LV Bet z minimum dwoma zdarzeniami o łącznym kursie minimum 2.0, za kwotę co najmniej 40 zł, który to zakład okaże się wygrany. W promocji biorą udział kupony postawione za środki własne gracza, co do których gracz nie wykorzystał opcji cash-out. Na jednego gracza przysługuje jeden bonus. Przyznany bonus podlega trzykrotnemu obrotowi kuponami po minimalnym kursie 1.75.

Oceń wpis

Ocena:5
Majówka w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

928 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.