Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Mecenas Polskiego Sportu 2018!

07-01-2019 | Bukmacher: Fortuna

Podczas sobotniej, osiemdziesiątej czwartej Gali Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat bukmacher internetowy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie został uhonorowany mianem Mecenasa Polskiego Sportu. Nagroda została przyznana za aktywność sponsoringową polskich drużyn i rozgrywek sportowych w 2018 roku.

Konrad Komarczuk, CEO Fortuny tak mówił podczas odbierania wyróżnienia:- Jestem dumny, że wkład Fortuny w rozwój polskiego sportu został zauważony i doceniony w roku, który zwieńczony był wieloma sukcesami naszych reprezentantów. Dziękuję bardzo pracownikom Fortuny, którzy zawsze profesjonalnie podchodzą do zadań związanych z realizacją naszej sponsoringowej strategii. To dla nas ogromny honor, że możemy wspierać najbardziej popularne i lubiane przez Polaków dyscypliny, drużyny czy rozgrywki, dlatego słowa podziękowania należą się również wszystkim naszym partnerom, widzącym w nas solidnego i godnego zaufania sponsora. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do naszej działalności sponsoringowej.

Bukmacher Fortuna w 2018 roku został sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi piłki nożnej, a także sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Ponadto Fortuna jest sponsorem głównym Mistrza Polski w piłce nożnej - Legii Warszawa, sponsorem kilku pierwszoligowych zespołów m.in. Podbeskidzie Bielsko-Biała, GKS Katowice, Raków Częstochowa. Fortuna zaangażowała się również w sponsoring esportu i została partnerem polskiej drużyny Counter Strike Global Offensive - AGO Esports.
W naszej ocenie popularności Fortuna otrzymuje 10 punktów w 10 stopniowej skali.

Oceń wpis

Ocena:5
Mecenas Polskiego Sportu 2018!
głosów: 9

Komentarze

1150 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.