Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Mistrzostwa Świata U20 u bukmacherów

23-05-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna, LV Bet, Totolotek

Największym wydarzeniem sportowym w Polsce na przełomie maja i czerwca będą Mistrzostwa Świata FIFA U-20. W turnieju wezmą udział 24 drużyny, które rozegrają łącznie 52 mecze. Miastami gospodarzami będą: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Lublin, Łódź i Tychy. Pierwszym meczem mistrzostw będzie stracie Polski z Kolumbią na stadionie Widzewa. Na tym samym stadionie 15 czerwca zostanie rozegrany ostatni mecz turnieju - finał. Czy Reprezentacja Polski ma szansę w nim wystąpić? Jeśli masz swoje typy i zamierzasz się założyć, możesz sprawdzić, co na MŚ U20 przygotowali najlepsi bukmacherzy internetowi.

Bukmacher forBET proponuje cashback bukmacherski na mecz Polska - Kolumbia. W promocji bierze udział każdy przedmeczowy zakład singlowy zagrany na zwycięstwo Polski za dokładnie 49 zł lub 99 zł. Jeśli zakład okaże się przegrany forBET zwróci stawkę zakładu w postaci bonusu. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 2.0 w ciągu 30 dni od dnia przyznania bonusu.

Bukmacher Totolotek przygotował freebet w wysokości 25% (maksymalnie 50 zł) wniesionej stawki zakładu zagranego 23 maja zawierającego minimum cztery zdarzenia o kursie minimum 1.05 każde w tym jeden dowolny typ z meczu Polska - Kolumbia. Środki bonusowe należy wykorzystać w ciągu 30 dni od przyznania na zakłady, w których przynajmniej jeden typ z kursem minimalnym 1.50.

Bukmacher Fortuna w dniach meczów reprezentacji Polski, czyli 23, 26 i 29 maja w godzinach 17.00-18.00 aktywuje Happy Hours czyli brak podatku od gry (+14%) dla wszystkich kuponów AKO i MAXIKOMBI składających się z przynajmniej 3 dowolnych typów z oferty przedmeczowej na piłkę nożną zagranych za co najmniej 20 zł.

Bukmacher LV Bet przygotował konkurs na cały turniej MŚ U20, w którym bierze udział każdy gracz, który postawi kupon za minimum 10 zł na zdarzenia związane z mistrzostwami o kursie co najmniej 1.50. Za każdy kupon spełniający warunki promocji gracz otrzymuje punkty według wzoru kurs x stawka x ilość selekcji (w przypadku zakładów wygranych) i stawka x ilość selekcji (w przypadku przegranych). Po zakończeniu turnieju piętnastu najlepszych graczy otrzyma nagrody pieniężne w postaci bonusu na konto gracza w wysokości od 3000 zł do 200 zł. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 1.75 w ciągu 30 dni od momentu przyznania.Oceń wpis

Ocena:5
Mistrzostwa Świata U20 u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1078 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.