Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Nowa oferta w forBET

15-02-2019 | Bukmacher: forBET

Nikt nie lubi przegrywać. Ale w zakładach, jak w życiu: raz na wozie, a raz pod. Dla graczy, dla których najbliższe tygodnie nie będą najszczęśliwsze bukmacher forBET przygotował specjalną ofertę.

Cashback znany jest graczom bukmachera Fortuna, jako element oferty powitalnej. Teraz do swojej oferty bonusowej wprowadza go forBET. Cashback adresowany jest do wszystkich aktywnych graczy forBET. Jakie są zasady? Każdy, kto zapisze się do promocji na stronie forBET w przypadku przegranych otrzyma zwrot części stawek. Rozliczeniu podlegają następujące okresy:

- 18 luty - 24 luty 2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)

- 25 luty - 03 marzec 2019 (drugi okres rozliczeniowy)

- 04 marzec - 10 marzec 2019 (trzeci okres rozliczeniowy)

Suma stawek zakładów wygranych i przegranych w poszczególnych okresach rozliczeniowych pomniejszona o kwoty wygrane z kuponów zostanie zwrócona w postaci bonusów. Wysokość zwrotu będzie wynosiła 5%, minimum 20 zł, maksimum 700 zł. Bonus pojawi się na koncie gracza do 48 godzin od zakończenia okresu rozliczeniowego. Aby wypłacić środki należy dokonać czterokrotnego obrotu bonusem kuponami po kursie minimum 2.0 w ciągu 30 dni od jego otrzymania.

Interesują cię inne bonusy bukmacherów? Sprawdź je w porównaniu bukmacherów.Oceń wpis

Ocena:5
Nowa oferta w forBET
głosów: 1

Komentarze

1011 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.