Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Ostatnia kolejka Ekstraklasy u bukmacherów

18-05-2019 | Bukmacher: Fortuna, Totolotek

Przed nami ostatnia kolejka polskiej Ekstraklasy, w której ostatecznie rozstrzygną się losy tytułu mistrzowskiego. Aktualny Mistrz Polski Legia Warszawa może w niedzielę stracić ten tytuł, jeśli przy Łazienkowskiej nie pokona Zagłębia Lubin. Jednak nawet gdyby "Wojskowym" udało zgarnąć się komplet punktów to dodatkowo musieliby liczyć przegraną lub remis Piasta Gliwice w meczu z Lechem Poznań. Na ten moment to podopieczni Waldemara Fornalika są bliżej zdobycia tytułu. Masz swoje typy i zamierzasz się założyć? Możesz sprawdzić bukmacherów na ostatnią kolejkę Ekstraklasy.

Bukmacher Totolotek przygotował freebet w wysokości 20 zł, który otrzyma każdy gracz, który w niedzielę 19.05 postawi zakład prosty za minimum 50 zł zawierający przynajmniej jedno zdarzenie z Ekstraklasy o kursie co najmniej 1.05. Środki bonusowe należy wykorzystać w ciągu 30 dni na przynajmniej jedno zdarzenie z kursem 1.50.

Bukmacher Fortuna bonus w wysokości 1400 FKP (10 zł) dla każdego gracza, który za pomocą aplikacji mobilnej postawi dwa kupony o wartości co najmniej 10 zł na zdarzenia LIVE z Ekstraklasy. Nie ma znaczenia, czy zakłady będą wygrane, czy przegrane.

Oceń wpis

Ocena:5
Ostatnia kolejka Ekstraklasy u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

1090 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.