Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Przegląd bukmacherów na finał LM

01-06-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna, LV Bet

Liverpool czy Tottenham? Tottenham czy Liverpool? To pytanie od półfinałów Champions League zadają sobie wszyscy kibice w Europie. Masz swój typ? Do finału na Wanda Metropolitano w Madrycie pozostało już tylko kilkanaście godzin. Sprawdziliśmy propozycje bukmacherów na ten mecz.

Bukmacher Fortuna dla wszystkich graczy, którzy za minimum 20 zł zagrają zakład AKO lub MAXIKOMBI z oferty przedmeczowej z minimum 3 zdarzeniami, w tym jednym z meczu finałowego LM z łącznym kursem minimum 2.50 otrzyma 20 zł w punktach FKP. 

Bukmacher forBETcashback bukmacherski jeśli zakład singlowy postawiony za dokładnie 149 zł lub 299 zł na zwycięstwo Tottenhamu, Liverpoolu lub remis w regulaminowym czasie gry okaże się przegrany. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po łącznym kursie minimalnym 2.0 i kursie minimum 1.20 każdego ze zdarzeń w ciągu 30 dni od przyznania.

Bukmacher LV Bet dla wszystkich graczy, którzy postawią zakład za minimum 50 zł na zwycięstwo jednej bądź drugiej drużyny lub remis przygotował bonus, którego otrzymanie uzależnione jest od wystąpienia określonego zdarzenia w meczu. I tak 40 zł bonusu bonusu otrzyma każdy gracz, jeśli decydująca o zwycięzcy bramka padnie w doliczonym czasie gry drugiej połowy meczu. Taką samą kwotę bukmacher wpłąci jeśli Van Dijk lub Eriksen obejrzą w meczu czerwoną kartkę. Bonus w wysokości 50 zł zostanie wypłacony jeśli mecz w regulaminowym czasie gry zakończy się wynikiem 0:0.  40 zł bonusu LV Bet oferuje za bramkę zdobytą prawą nogą przez Mo Salaha lub lewą nogą przez Dele Alli’ego. Bonus w wysokości 150 zł zostanie wypłacony jeśli Lucasa Moura lub Sadio Mane zdobędą hattricka. Najwyższy bonus w wysokości 200 zł zostanie wypłacony jeśli zwycięzca trofeum podniesie się ze stanu 0-3 dokonując kolejnego spektakularnego comeback’u. W przypadku wystąpienia więcej niż jednego zdarzenia uprawniającego do otrzymania bonusu gracze otrzymają bonus w wysokości równiej sumie kwot przypisanych do tych zdarzeń. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 1.75 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Oceń wpis

Ocena:5
Przegląd bukmacherów na finał LM
głosów: 1

Komentarze

1815 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.