Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Przegląd bukmacherów na weekend 14-16 czerwca

14-06-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna

Pomimo wakacyjnej przerwy w najmocniejszych ligach europejskich fani piłki nożnej nie mogą narzekać na brak wrażeń. Przed nami Mistrzostwa Europy U-21, Copa America czy Złoty Puchar Concacaf. Pod kątem tych rozgrywek sprawdziliśmy ofertę najlepszych bukmacherów internetowych.

Na ten weekend w związku z piłkarskimi wydarzeniami sportowymi oferty specjalnie przygotowali bukmacherzy forBET i Fortuna.

forBET przygotował dwie promocje. Powitalny zakład bez ryzyka oraz stawiamy na naszych. W obu promocjach gracze mają możliwość uzyskania cashbacku. Pierwsza promocja dotyczy tylko nowych graczy, którzy założyli konto w w dniach 14.06-16-06 i za swój pierwszy dowolny zakład dostaną zwrot 100% stawki do 100 zł, jeśli zakład okaże się przegrany. Druga promocja kierowana jest do wszystkich graczy forBET i nie łączy się z promocją dla nowych graczy. W tym przypadku cashbackiem objęty jest tylko przedmeczowy singiel zagrany na zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu z Belgią na ME U-21 za dokładnie 49 zł lub 99 zł. W przypadku innego wyniku bukmacher zwraca postawioną stawkę w formie bonusu. Bonusy w promocjach podlegają czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimalnym 2.0 (w przypadku zakładów wielokrotnych kurs pojedynczego zdarzenia nie niższy niż 1.20) w ciągu 30 dni od dnia otrzymania bonusu.

W konkursie Fortuny biorą udział gracze, którzy postawią przynajmniej 3 kupony zawierające zdarzenia na piłkę nożną z oferty przedmeczowej w dniach 14-16.06. Dziesięciu graczy, którzy w dniach obowiązywania promocji uzyska największy obrót otrzymają kartę przepłaconą do salonów Empik w wysokości 500 zł.

Oceń wpis

Ocena:5
Przegląd bukmacherów na weekend 14-16 czerwca
głosów: 1

Komentarze

102 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1

Ocena graczy

4.8
głosów: 285 - ZAGŁOSUJ
2

Ocena graczy

4.5
głosów: 81 - ZAGŁOSUJ
3

Ocena graczy

4.8
głosów: 146 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów