Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Przegląd bukmacherski na 33. kolejkę Ekstraklasy

26-04-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna, LV Bet
Nic nie emocjonuje kibiców piłki nożnej w naszym kraju tak, jak walka o mistrzostwo Polski. Rozgrywki rodzimej Ekstraklasy wkraczają w decydującą fazę, a już w sobotę rozegrane zostanie spotkanie, które może zadecydować o tytule: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, lider kontra wicelider. Oba zespoły mają po 63 punkty na koncie. Smaczku sobotniej rywalizacji dodaje fakt, że będący na trzecim miejscu Piast Gliwice traci do tej dwójki 4 punkty. W przypadku remisu w Gdańsku i wygranej Piasta z Cracovią ta różnica zmniejszy się do dwóch oczek, co dla podopiecznych Waldemara Fornalika będzie realną szansą do włączenia się do walki o mistrzostwo. Masz swoje typy na najbliższą kolejkę Ekstraklasy i zamierzasz się założyć? Możesz sprawdzić co przygotowali bukmacherzy internetowi.
Bukmacher LV Bet dodaje 14% do wygranych kuponów postawionych na Ekstraklasę poprzez aplikację mobilną. Promocja obowiązuje tylko dla kuponów zagranych za środki własne gracza i dotyczy zarówno oferty przedmeczowej, jak i na żywo, zarówno kuponów pojedynczych, jak i kombi.

Bukmacher Fortuna również przygotował promocję na Ekstraklasę graną przez aplikację mobilną. Do zgarnięcia jest 1400 punktów FKP, co odpowiada kwocie 10 zł. Co należy zrobić? Aby otrzymać bonus wystarczy dniach 26-28.04 postawić trzy kupony solo, ako, maxikombi za minimum 10 zł, z których każdy będzie zawierał co najmniej jedno zdarzenie z Ekstraklasy. Bonus, niezależnie od rozstrzygnięć kuponów, zostanie dopisany do iKonta gracza w dniu 29.04.

Z kolei bukmacher forBET w ramach promocji Super Tydzień na sobotę i niedzielę deklaruje najwyższe kursy na Ekstraklasę.

Oceń wpis

Ocena:5
Przegląd bukmacherski na 33. kolejkę Ekstraklasy
głosów: 1

Komentarze

852 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.