Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

PŚ w Zakopanem z LV Bet

17-01-2019 | Bukmacher: LV Bet

Przed nami jedenasty Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, a może inny reprezentant Polski zwycięży w tych zawodach w konkursie indywidualnym? Jeśli masz swój typ, sprawdź, co dla ciebie przygotował bukmacher LV Bet.


Promocja LV Bet na Puchar Świata w Zakopanem


Każdy gracz LV Bet, który do 20.01.2019 do godziny 16 zawrze zakład na zwycięstwo reprezentanta Polski w konkursie indywidualnym za minimum 10 zł otrzyma zwrot stawki do 50 zł, jeśli ten zawodnik nie zajmie miejsca na podium. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe, kupony typu kombi w których inne zdarzenie jest przegrane, kupony z wykorzystaną opcją cash-out, a także kupony oznaczone jako "zwrot" (np. konkurs nie odbędzie się). Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w promocji. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Sprawdź wszystkie bonusy, jakie LV Bet przygotował nie tyko na ten weekend, ale także bonusy stałe.

Oceń wpis

Ocena:4.9
PŚ w Zakopanem z LV Bet
głosów: 10

Komentarze

909 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.