Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Quick-Pay w forBET

19-06-2019 | Bukmacher: forBET

Bukmacher forBET ogłosił uruchomienie usługi szybkich wypłat, co z pewnością spotka się z aprobatą graczy, a przynajmniej niektórych. Zobacz na czym polega Quick Pay, czy możesz korzystać z tej usługi i poznaj warunki dodatkowe.

Gracze oceniający bukmacherów internetowych i dokonujący wyboru najlepszego bukmachera często biorą pod uwagę czas wypłaty wygranych na konta bankowe. Wszak kto by nie chciał otrzymać swojej wygranej od razu? A może ktoś by chciał szybko przetransferować środki do innego bukmachera, żeby załapać się na dobry kurs lub promocję? Ktoś inny słusznie stwierdzi, że skoro można dokonać depozytu do konta gracza w kilka chwil, to czemu by w tak samo krótkim czasie nie można otrzymać wypłaty środków? Tych pytań już nie muszą sobie zadawać klienci bukmachera forBET, który właśnie ogłosił uruchomienie nowej usługi szybkich wypłat Quick Pay. 

Co to jest Quick Pay w forBET? Są to szybkie płatności przekazywane w czasie rzeczywistym, niezależnie od godzin wykonywania sesji ELIXIR. Zlecone do wypłaty środki przekazywane są na konto bankowe klienta w czasie do 30 minut. Usługa jest aktywna codziennie, 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 23:00 i jest możliwa dla graczy, którzy dokonują wypłaty do swojego konta bankowego w jednym z następujących banków:

  • BNP PARIBAS
  • mBank
  • PKO BP
  • Santander
  • Millenium
  • ING
  • Credit Agricole Bank
  • Alior Bank

Usługa Quick Pay jest darmowa, jednak jej realizacja na konta w bankach: Millenium, Credit Agricole, mBank (w weekendy) oraz Alior Bank uzależniona jest od kwoty wypłaty, która w tym wypadku wynosi minimum 200 zł.

Wypłaty na konta w bankach innych, niż wymienione na powyższej liście realizowane są nadal w trybie standardowym, czyli do 2 dni roboczych. Na czas ich realizacji może mieć wpływ wysokość kwoty zleconej do wypłaty, godzina zleconej wypłaty, godziny sesji międzybankowych i przerwy, a także awarie i opóźnienia oraz dodatkowe weryfikacje.

Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce podobna możliwość będzie dotyczyła klientów wszystkich banków, a także graczy wszystkich bukmacherów internetowych.


Oceń wpis

Ocena:5
Quick-Pay w forBET
głosów: 8

Komentarze

1492 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.