Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Rewanżowe mecze półfinałów LM i LE w forBET

07-05-2019 | Bukmacher: forBET

Przed nami rewanżowe spotkania półfinałów europejskich pucharów, które ostatecznie rozstrzygną o tym, jakie drużyny zagrają w finałach. W Lidze Mistrzów bliżej tego osiągnięcia są drużyny Ajaxu i Barcelony. Szczególnie Duma Katalonii po wygranej z Liverpoolem 3:0, wydawać by się mogło, zapewniła sobie bilet do finału. Historia, także ta z udziałem Messiego i spółki pokazuje jednak, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe. Masz swoje typy na najbliższe trzy dni rozgrywek LM i LE i zamierzasz się założyć? Możesz sprawdzić, co przygotował bukmacher forBET.

forBET proponuje cashback na europejskie puchary dla kuponów zawierających cztery zdarzenia z Ligi Mistrzów i Ligi Europy rozgrywane w dniach 7-9 maja po kursie minimum 1.30 każde zagrane za 99 zł lub 199 zł. W promocji biorą udział kupony zagrane na zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Kupony zawierające zdarzenia typu "remis - nie ma zakładu", "drużyna gospodarzy/gości wygra - nie ma zakładu" nie są brane pod uwagę w promocji. Jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus. Jeśli jedno zdarzenie na kuponie okaże się przegrane bukmacher dokona zwrotu postawionej stawki w postaci bonusu. Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie minimum 2.0 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Oceń wpis

Ocena:5
Rewanżowe mecze półfinałów LM i LE w forBET
głosów: 1

Komentarze

887 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.