Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Sportowy weekend w forBET

18-01-2019 | Bukmacher: forBET

Nadchodzący weekend będzie pełen emocji sportowych. W Zakopanem odbędą się zawody PŚ w skokach narciarskich, na kortach w Melbourne trwa Australian Open, a kibice piłki nożnej także będą mieli co robić: na boiska po zimowej przerwie powracają piłkarze Bundesligi, z kolei w Anglii zapowiada się pasjonująca kolejka z Derbami Londynu w roli głównej. Gracze, którzy nie mają jeszcze konta gracza w forBET mogą odwiedzić stronę tego bukmachera.


Każdy, kto zarejestruje się w forBET do 20.01 do godziny 23:59 oprócz możliwości skorzystania ze stałego bonusu powitalnego otrzyma od bukmachera freebet w wysokości 20 zł. Darmowy zakład bez depozytu zostanie przypisany do konta gracza automatycznie po rejestracji. Zasady promocji są bardzo proste: aby móc wypłacić bonus na swoje konto bankowe należy dokonać jednokrotnego obrotu bonusu kuponem/kuponami o kursie minimalnym 2.0.Dla każdego, kto nie ma jeszcze konta gracza w forBET jest to doskonała okazja do sprawdzenia bukmachera. Tym bardziej, że oferta zakładów na ten weekend jest na prawdę szeroka.

Oceń wpis

Ocena:5
Sportowy weekend w forBET
głosów: 1

Komentarze

922 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.