Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Sportowy weekend w Fortunie

09-02-2019 | Bukmacher: Fortuna

Bukmacher Fortuna wzorem pozostałych bukmacherów internetowych przygotował specjalną akcję dla kibiców Ekstraklasy w związku ze wznowieniem rozgrywek. Ponadto, jak na sponsora reprezentacji Polski w skokach narciarskich przystało, bukmacher ma specjalną propozycję dla kibiców Pucharu Świata. To będzie sportowy weekend w Fortunie.


O co chodzi? Fortuna proponuje bonus w postaci 2800 punktów FKP (odpowiednik 20 zł) dla każdego gracza, który w ten weekend zagra zakłady live na Ekstraklasę oraz bonus kursowy +14% na zawody PŚ w Lahti.Do otrzymania pierwszego bonusu uprawniony jest każdy gracz, który w dniach 8-10.02 zagra co najmniej trzy zakłady live po stawce minimalnej 20 zł każdy z co najmniej jednym zdarzeniem z 21. kolejki Ekstraklasy. Promocja obowiązuje zakłady SOLO, AKO, MAXIKOBMI zagrane na żywo przez stronę internetową lub w aplikacji. Dodatkowo 5 graczy z największa sumą stawek zakładów live spełniających warunki promocji otrzyma karty przedpłacone Media Markt o wartości 500 zł.


W związku ze wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy wznowiona zostaje również będąca w stałej ofercie Fortuny promocja Happy Hours.Happy Hours w ten weekend bukmacher przygotował również na zawody PŚ w Lahti. Każdy kupon AKO lub MAXIKOMBI zagrany za minimum 20 zł zawierający co najmniej 3 zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki zagrany w godzinach 13:30-15:50 (w sobotę) i 13:15-15:15 (w niedzielę) premiowany będzie zwiększeniem wygranej o 14%. Aby skorzystać z bonusu wystarczy dodać Happy Hours do kuponu. Bonusu nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia, zakładem bezpiecznym a także opcją Early Cash Out.


Oceń wpis

Ocena:5
Sportowy weekend w Fortunie
głosów: 1

Komentarze

905 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.