Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Sporty wirtualne w forBET

14-01-2019 | Bukmacher: forBET
Dla swoich klientów, którzy korzystają z oferty na sporty wirtualne zarówno przez stronę internetową, jak i w aplikacji forBET przygotował klasyfikację punktową, w której może znaleźć się aż 100 graczy.
Każdy kupon na sporty wirtualne (bez stawki minimalnej) zagrany w dniach 14.01-11.02.2019 premiowany jest punktami. Im więcej zdarzeń na kuponie tym więcej punktów. W promocji nie biorą udziału zakłady systemowe. 100 graczy z największą ilością punktów zdobywa nagrody pieniężne lub rzeczowe, a wśród nich m.in. nagroda główna 10 000 zł, smartwatche Samsung, aparaty cyfrowe Sony, głośniki JBL i środki bonusowe do wykorzystania w forBET od 50 do 100 zł, które podlegają czterokrotnemu obrotowi z minimalnym kursem 2.0 w ciągu 30 dni od przyznania. 

Oceń wpis

Ocena:5
Sporty wirtualne w forBET
głosów: 12

Komentarze

881 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.