Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Sporty wirtualne w LV Bet

28-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
W ofercie bukmachera wieje nudą? Sprawdzasz kalendarz wydarzeń na dziś i nie możesz doczekać się powrotu piłkarzy ze zgrupowań reprezentacji na boiska ligowe? Możesz wypróbować sporty wirtualne w LV Bet. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.
100 PLN bonus na sporty wirtualne w LV Bet
Do jutra do godziny 23:59 każdy depozyt do konta gracza u bukmachera LV Bet powyżej 20 zł będzie nagradzany bonusem 50% do 100 zł do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych, w której dostępne są m.in. wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi konne i wirtualny tenis.

W promocji bierze udział pierwsza wpłata gracza dokonana w okresie jej obowiązywania. Środki bonusowe dostępne będą przez 30 dni i podlegają sześciokrotnemu obrotowi przed wypłatą na konto bankowe. Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych.

Oceń wpis

Ocena:5
Sporty wirtualne w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

919 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.