Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Środa w Totolotku

24-04-2019 | Bukmacher: Totolotek
W środę rozegranych zostanie kilka ciekawych spotkań piłkarskich. A do jednych z najciekawszych z pewnością zaliczają się półfinałowe spotkanie Coppa Italia: Milan - Lazio oraz elektryzujące starce w ramach derbów Manchesteru: United - City, nazywane przez niektórych Bitwą o Anglię. W tym przypadku to określenie ma znaczenie dosłowne, bo środowy mecz może być tym rozstrzygającym o tytule Mistrza Anglii. Z pewnością będzie się działo! Masz swoje typy i zamierzasz się założyć z bukmacherem? Możesz sprawdzić, co przygotował Totolotek.
Kto nie lubi freebetów? Na dzisiaj bukmacher Totolotek przygotował ich aż dwa.

Freebet w wysokości 20 zł zostanie wypłacony każdemu graczowi, który za minimum 50 zł postawi zakład na dowolne zdarzenie z meczu Milan - Lazio po kursie minimalnym 1.05. Bonus przyznawany jest automatycznie niezależnie od rozstrzygnięcia spotkania i podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.50 w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Freebet w wysokości 25% wniesionej stawki do 50 zł otrzyma każdy gracz, który w środę postawi kupon zawierający minimum 4 zdarzenia, w tym minimum jedno zdarzenie dotyczące spotkania Manchester United - Manchester City. Kurs każdego zdarzenia musi być wyższy niż 1.05. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimum 1.50 w ciągu 30 dni od momentu przyznania.

Oceń wpis

Ocena:5
Środa w Totolotku
głosów: 1

Komentarze

934 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.