Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Start sezonu Formuły 1 u bukmacherów

15-03-2019 | Bukmacher: forBET, Fortuna, LV Bet
3, 2, 1 start! Rusza kolejny sezon królowej sportów motorowych. Po ośmiu latach przerwy do świata Formuły 1 powraca Robert Kubica. Jak zaprezentuje się w pierwszym wyścigu? Czy Sebastian Vettel po raz trzeci z rzędu zwycięży na inaugurację? Kierowcy już rozgrzewają swoje bolidy na jazdach treningowych na Albert Park w Melbourne a my sprawdziliśmy, co specjalnego na Grand Prix Australii przygotowali bukmacherzy internetowi.
Bukmacher Fortuna przygotował bonus gotówkowy w wysokości 200 zł dla 10 najlepszych graczy spośród wszystkich, którzy w dniach 14-17.03.2019 postawią zakład za minimum 10 zł z co najmniej 3 zdarzeniami, z których przynajmniej jedno związanie z GP w Australii. Liczy się wygrana kuponu i kurs. Nagrodę otrzymują gracze z najwyższymi kurami. Wymogi obrotu? Brak.

Bukmacher forBET proponuje promocje na podobnych zasadach, co Fortuna. Różnice to minimalny kurs każdego ze zdarzeń na kuponie, który musi wynosić minimum 1.35 oraz stawka zakładu, która w tym przypadku musi wynosić dokładnie 49 zł. Wszystkie typy na kuponie muszą być rozliczone do 17.03 do 23:59. Bonus otrzyma każdy gracz (niezależnie od wygranej czy przegranej kuponu), jeśli tylko zostaną spełnione określone warunki. A wysokość bonusu uzależniona jest od wystąpienia konkretnych zdarzeń. I tak, jeśli Polak dojedzie do mety gracze kwalifikujący się do promocji otrzymają bonus w wysokości 20 zł. Bonus w wysokości 10 zł zostanie przyznany, jeśli w klasyfikacji końcowej Kubica będzie wyżej niż G. Russell. Jeśli Robert Kubica ukończy wyścig na miejscu 10-15, bonus będzie wynosił 40 zł, z kolei za zajęcie miejsca 5-9 forBET wypłaci 80 zł bonusu. Najwyższy bonus w wysokości 150 zł zostanie przyznany za zajęcie przez Kubicę miejsca na podium lub tuż za nim.
Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 2.0 w ciągu 30 dni od przyznania.

Bukmacher LV Bet wypłaci bonus w wysokości 25 zł każdemu graczowi, który zagra kupon o kursie minimum 2.0 za co najmniej 50 zł na dowolne zdarzenie z GP Australii z wyjątkiem Czy Robert Kubica będzie sklasyfikowany? TAK/NIE. Bonus zostanie wypłacony każdemu graczowi, który spełnił warunki promocji, jeśli Robert Kubica nie ukończy niedzielnego wyścigu. Bonus podlega trzykrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni od jego przyznania. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe i z wykorzystaną opcją cash out.


Oceń wpis

Ocena:5
Start sezonu Formuły 1 u bukmacherów
głosów: 1

Komentarze

879 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.