Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Super Tydzień w forBET

01-04-2019 | Bukmacher: forBET
W dopiero co opublikowanej przez nas aktualizacji rankingu bukmacherów forBET wspiął się na najwyższe w tym roku kalendarzowym drugie miejsce, a już, z pierwszym dniem kwietnia rozpoczyna walkę o miano najlepszego bukmachera proponując graczom Super Tydzień. W tej akcji bukmacher na każdy dzień tygodnia przygotował inną ofertę specjalną.
Akcja trwa od 1 do 7 kwietnia. W poniedziałek każdy depozyt do konta gracza premiowany jest bonusem 50%, aż do 200 zł. We wtorek do wygranych zakładów postawionych w godzinach 15-21 i spełniających warunki promocji (minimum cztery zdarzenia po kursie minimalnym 1.30) bukmacher doda 12%. Na środę bukmacher zaplanował akcję na sporty wirtualne: za trzy pierwsze zakłady postawione za 20 zł, które okażą się przegrane bukmacher dokona zwrotu stawki w postaci bonusu. W czwartek każdy zakład zagrany za co najmniej 100 zł będzie premiowany bonusem w wysokości 25 zł niezależnie od rozstrzygnięcia. W piątek forBET proponuje grę bez podatku na takich samych zasadach, jak w wtorek z jedną różnicą odnośnie godzin obowiązywania promocji: 6-12. Na sobotę i niedzielę bukmacher zadeklarował najwyższe kursy na Ekstraklasę spośród wszystkich bukmacherów w Polsce!

Zainteresowany promocjami? W naszej porównywarce bukmacherów możesz szybko sprawdzić i porównać wszystkie aktualne bonusy oferowane przez bukmacherów internetowych.

Oceń wpis

Ocena:5
Super Tydzień w forBET
głosów: 1

Komentarze

934 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.