Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Super Typer na Ekstraklasę

14-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
Przed nami kolejny weekend z Super Typerem w LV Bet. Tym razem akcja dotyczy polskiej Ekstraklasy. W nadchodzącej kolejce jest kilka niewiadomych, m.in. jakie oblicze pokażą podopieczni Adama Nawałki w meczu z Górnikiem Zabrze, czy piłkarze Legii Warszawa w starciu ze Śląskiem Wrocław odbiją sobie odpadnięcie z rozgrywek Pucharu Polski no i w końcu kto będzie górą w derbach Krakowa? Ten, kto poprawnie wytypuje rozstrzygnięcia tych i innych zdarzeń z 26. kolejki Ekstraklasy zyska miano Super Typera oraz...
Super Typer na Ekstraklasę w LV Bet
... bonus w wysokości nawet 15 000 zł za poprawne wytypowanie 8 z 8 meczów. Dla graczy, którzy będą blisko szczęścia i wytypują poprawnie 7 z 8 zdarzeń LV Bet przygotował do podziału 3 000 zł, a każdy, kto trafi 6 na 8 meczów na swoje konto gracza otrzyma bonus w wysokości 10 zł.

Jak wziąć udział w promocji? Wystarczy postawić kupon za minimum 10 zł zawierający selekcje 3-drogowe (wygrana jednej bądź drugiej drużyny lub remis) na wszystkie 8 zdarzeń. W promocji biorą udział 4 pierwsze kupony spełniające te warunki.

W promocji tradycyjnie nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe a także kupony z wykorzystaną opcją cash-out. Super Typer nie łączy się z promocją Multi Kozak. Przyznany bonus podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie minimum 1.75.Oceń wpis

Ocena:5
Super Typer na Ekstraklasę
głosów: 1

Komentarze

916 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.