Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Super Typer na Serie A

05-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
Wszyscy eksperci i kibice włoskiej ekstraklasy są niemal zgodni: po niedzielnej wygranej Juventusu nad Napoli Stara Dama zapewniła sobie kolejne z rzędu scudetto. Czy wobec tego Cristiano Ronaldo i spółka nieco odpuszczą ligę, by skupić się na celu numer jeden, czyli tryumfie w Lidze Mistrzów? A co z naszym Il Pistolero? Czy po chwilowej zadyszce w sobotnim meczu z Chievo poprowadzi Milan do zwycięstwa powiększając jednocześnie swój imponujący dorobek bramkowy? Jeśli znasz odpowiedzi na te i inne pytania możesz wziąć udział w akcji Super Typer organizowanej przez LV Bet.
Super Typer na Serie A w LV Bet
Zasady są takie same jak w poprzednich edycjach Super Typera. Zagraj za minimum 10 zł kupon zawierający typy 1x2 na wszystkie dziesięć spotkań 27. kolejki Serie A. Do wygrania są bonusy w wysokości 20 000 zł, 5 000 zł i 10 zł za odpowiednio 10/10, 9/10 i 8/10 trafionych zdarzeń.

Pierwsze cztery kupony spełniające warunki kwalifikują się do konkursu, jednak na jednego gracza przypada tylko jeden bonus. W konkursie nie biorą udziału kupony grane za środki bonusowe a także z wykorzystaną opcją cash-out. W przypadku poprawnego wytypowania 10/10 i 9/10 zdarzeń bonus dzielony jest pomiędzy graczy z odpowiednią liczbą trafionych typów. Przyznany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimum 1.75.

Oceń wpis

Ocena:5
Super Typer na Serie A
głosów: 1

Komentarze

956 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.