Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Super Typer w LV Bet

16-01-2019 | Bukmacher: LV Bet
Dla wszystkich miłośników angielskiej ekstraklasy na nadchodzącą 23. kolejkę bukmacher LV Bet przygotował akcję pod nazwą Super Typer. Kto będzie górą w pojedynku Arsenal - Chelsea? Czy Manchester United w starciu z Brighton na Old Trafor kontynuuje swój zwycięski marsz w drodze do Top Four?
Super Typer w LV Bet
Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania możesz sprawdzić się w LV Bet. A jeśli zawrzesz zakład za minimum 10 zł zawierający typy na wszystkie mecze nadchodzącej kolejki Premier League (typy na wygraną gospodarzy, gości lub remis) które okażą się prawidłowe zgarniesz bonus do 20 000 zł. Za poprawne wytypowanie 9 z 10 spotkań LV Bet przyzna do 5000 zł bonusu, a gdy trafionych okaże się 8 z 10 rezultatów otrzymasz 10 zł w postaci bonusu.

Promocja trwa do 19.01.2019 do 13:29. W promocji biorą udział cztery pierwsze kupony postawione w ramach jednego konta gracza. Z promocji wykluczone są kupony zagrane za środki bonusowe, a także kupony, co do których gracz zastosował opcję cash-out. Otrzymany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Oceń wpis

Ocena:5
Super Typer w LV Bet
głosów: 3

Komentarze

949 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.