Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Tenis USA w LV Bet

04-03-2019 | Bukmacher: LV Bet
Już wkrótce na kortach w Indian Wells i Miami swoje rakiety uniosą najlepsi tenisiści świata. W związku z tymi wydarzeniami LV Bet przygotował akcje specjalne. Sprawdziliśmy, co bukmacher serwuje dla najlepszych typerów białego sportu.
Bonusy od LV Bet na turnieje tenisowe w USA
Każdy gracz LV Bet, który w dniach 4-31.03.2019 postawi zakład za minimum 10 zł na Indian Wells i Miami Open (tylko) bierze udział w rankingach, w których do wygrania są bonusy pieniężne. Każdy postawiony zakład punktowany jest według następujących zasad:

- kurs x stawka x ilość selekcji na kuponie - w przypadku zakładów wygranych
- stawka x ilość selekcji na kuponie - w przypadku zakładów przegranych

W połowie turnieju, czyli po zakończeniu Indian Wells dziesięciu graczy z najwyższą ilością punktów otrzyma bonusy w wysokości od 100 zł (10. miejsce) do 1000 zł (1. miejsce).

Dodatkowo po zakończeniu turnieju na Florydzie dwudziestu graczy z najwyższą ilością punktów zdobytych na zakładach z Indian Wells oraz Miami Open otrzyma bonusy w wysokości od 80 zł (20. miejsce) do 2000 zł (1. miejsce).

W promocji biorą udział zakłady pojedyncze i kombi, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo zagrane za środki własne gracza (nie za bonus) i co do których gracz nie skorzystał z opcji cash-out. Otrzymane bonusy wymagają 3-krotnego obrotu zakładami po kursie minimum 1.75 w ciągu 30 dni od momentu przyznania.

Oceń wpis

Ocena:5
Tenis USA w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

963 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.