Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Totolotek Puchar Polski

01-02-2019 | Bukmacher: Totolotek
Totolotek Puchar Polski - taką nazwę od dzisiaj noszą rozgrywki pucharowe piłki nożnej w Polsce. Totolotek ogłosił rozszerzenie współpracy z PZPN, która trwa już od dwóch sezonów. Od dzisiaj bukmacher staje się sponsorem tytularnym tych rozgrywek.
Turniej Tysiąca Drużyn od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców piłki nożnej w Polsce. W pucharze drużyny pół-amatorskie z niższych lig mają okazję mierzyć z zespołami z Ekstraklasy. Niejednokrotnie w tej rywalizacji dochodzi do niespodzianek. Rozgrywki mają swoje zwieńczenie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oprócz chęci zdobycia chwały i biletu do eliminacji do europejskich pucharów, dla wielu klubów uczestnictwo w Pucharze Polski to potrzebny zastrzyk dodatkowej gotówki, a dzięki Totolotkowi te wynagrodzenia z pewnością będą wyższe.Maciej Sawicki, Segretarz Generalny PZNP, tak podsumował podpisanie nowej umowy z bukmacherem:

Cieszymy się, że firmy dostrzegają potencjał realizacji swoich celów poprzez sponsoring Pucharu Polski. Partnerstwo z firmą Totolotek to strategiczne przedsięwzięcie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że razem z tak solidnym partnerem będziemy budować prestiż rozgrywek co najmniej przez kolejne 2,5 roku.
Adam Lamentowicz, CEO Totolotek S.A. po podpisaniu umowy nie krył zadowolenia ze wsparcia Pucharu Polski i wiążącym się z tym wzrostem rozpoznawalności marki:

Bardzo ważnym elementem misji naszej firmy jest wspieranie rozwoju polskiego sportu. Puchar Polski – turniej, w którym co roku bierze udział ponad tysiąc zespołów – doskonale wpisuje się w tę misję. Jesteśmy długoterminowym partnerem i wierzymy, że Puchar Polski będzie wydarzeniem, którego popularność będzie rosła. Dodatkowo dzięki temu nasza marka staje się bardziej rozpoznawalna, docieramy do szerszej grupy odbiorców.
Na mocy podpisanej umowy, oprócz miejsca w oficjalnej nazwie, bukmacher zyskał prawo do posługiwania się logotypem Totolotek Pucharu Polski we własnych akcjach marketingowych. Logo marki będzie widoczne na rękawach koszulek piłkarzy, materiałach reklamowych i wszystkich akcjach związanych z tymi rozgrywkami. Umowa pomiędzy bukmacherem a PZPN obowiązuje do 31 maja 2021 roku.

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować obu stronom podpisania umowy z której skorzysta przede wszystkim polski sport.

Oceń wpis

Ocena:5
Totolotek Puchar Polski
głosów: 1

Komentarze

1786 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.