Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Twój weekend w forBET

06-06-2019 | Bukmacher: forBET

Twój weekend to nazwa nowej oferty specjalnej, jaką bukmacher forBET przygotował dla graczy w czerwcu 2019. Sprawdziliśmy szczegóły.

Dzięki "Twój weekend" gracze mają możliwość zawierania kuponów bez podatku od gry w każdy weekend czerwca. Możliwość gry bez podatku będzie udostępniana w każdy piątek od godziny 18:00 do niedzieli, do godziny 23:59. Do promocji kwalifikują się zakłady z minimum trzema zdarzeniami z oferty przedmeczowej (nie dotyczy zakładów długoterminowych) na kuponie, z których każde o kursie minimalnym 1.30. Promocja nie dotyczy kuponów systemowych, a także kuponów zagranych za środki bonusowe.

Oceń wpis

Ocena:5
Twój weekend w forBET
głosów: 1

Komentarze

963 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.