Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Weekend w Totolotku

13-04-2019 | Bukmacher: Totolotek
Ten weekend dla kibiców sportu zapowiada się arcyciekawie. Oprócz granej w sobotę przez drużyny polskiej Ekstraklasy Multiligi, po której poznamy ostateczny skład grup mistrzowskiej i spadkowej, w niedzielę będziemy obserwowali rywalizację Roberta Kubicy na torze w Szanghaju, a w drugiej połowie dnia obejrzymy najciekawszy pojedynek 34. kolejki angielskiej Premier League w którym walczący o mistrzostwo Liverpool zmierzy się z wciąż mającą szansę na zajęcie miejsca dającego prawo do gry w europejskich pucharach londyńską Chelsea. A jak w związku z tymi wydarzeniami będzie wyglądał weekend u bukmachera Totolotek?
Na ten weekend Totolotek dla swoich graczy przygotował kilka promocji:

1. Reload 50% do 100 zł, czyli bonus od depozytu, który będzie przyznawany od każdego depozytu dokonanego w sobotę 13.04, do godziny 14:00. W promocji biorą udział depozyty o wartości co najmniej 20 zł. Aby wypłacić bonus gracz musi spełnić kilka warunków: w ciągu 30 dni od przyznania depozytu dokonać obrotu równego trzykrotnej wartości bonusu. Do obrotu zaliczają się kupony zawierające zdarzenie o kursie minimalnym 2.0.

2. Freebet w wysokości 20 zł otrzyma każdy gracz, który postawi zakład prosty na mecz Ekstraklasy o kursie minimum 1.05 i stawce minimum 50 zł. Freebet podlega wykorzystaniu w ciągu 30 dni, a przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi być rozstrzygnięte po kursie minimum 1.50.

3. AKO%, czyli bonus w wysokości 25% do 50 zł wniesionej stawki na zakład zawierający minimum 4 zdarzenia z których każde po kursie minimum 1.05, w tym jedno dotyczące meczu Liverpool - Chelsea. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów prostych. Środki bonusowe ważne są przez 30 dni i podobnie, jak w przypadku freebetu wymagają zagrania co najmniej jednego zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym 1.50.

Oceń wpis

Ocena:5
Weekend w Totolotku
głosów: 1

Komentarze

901 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.