Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Wielkanocne kombi w LV Bet

19-04-2019 | Bukmacher: LV Bet

Świąteczny weekend będzie obfitował w wiele wydarzeń sportowych spośród których, w kontekście ostatniego tygodnia, do najciekawszych zaliczyć możemy pojedynek Manchesteru City z Tottenhamem rozgrywany zaledwie trzy dni po szalonym meczu w Lidze Mistrzów, czy mecz Legii Warszawa z Cracovią na inagurację starć w grupie drużyn walczących o mistrzostwo Polski. Masz swoje typy na ten weekend i zamierzasz się założyć? Możesz sprawdzić, co przygotował bukmacher LV Bet.


Wielkanocne Kombi w LV Bet


Każdy gracz LV Bet, który od 19.04.2019 r. od godziny 0:00 do 22.04.2019 r. do godziny 23:59 postawi kupon z conajmniej trzema selekcjami o kursie minimum 2.0 i stawce minimum 50 zł otrzyma bonus w wysokości 20 zł, jeśli zakład ten okaże się wygrany. W promocji biorą udział tylko kupony rozliczone, jako wygrane, zagrane za środki własne gracza i co do których gracz nie skorzystał z opcji Cash-out. Promocja nie łączy się z promocją MultiKozak.Przyznany bonus podlega trzykrotnemu obrotowi kuponami po kursie minimum 1.75

Oceń wpis

Ocena:5
Wielkanocne kombi w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

928 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.