Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Wirtualne sporty w LV Bet

19-02-2019 | Bukmacher: LV Bet
Szukasz dodatkowych okazji do obstawiania? Jesteś miłośnikiem sportów wirtualnych? Sprawdź co przygotował bukmacher LV Bet.
Bonus na sporty wirtualne w LV Bet
Sporty wirtualne w LV Bet to m.in. wirtualna piłka nożna, wirtualny tenis, wistrualne wyścigi chartów i zaprzęgów konnych. Jeśli szukasz dodatkowych emocji, możesz spróbować swojego szczęścia. W wirtualnych sportach wygrywa się co kilka minut. A teraz każdy depozyt powyżej 20 zł premiowany jest bonusem 50% do 100 zł na te zakłady. Dodatkowa gotówka zostanie dodana do kolejki środków bonusowych. Bonus podlega sześciokrotnemu obrotowi tylko i wyłącznie kuponami na wirtualne sporty. Promocja obowiązuje do 22.02. Na każde konto gracza przysługuje tylko jeden bonus. Szczegóły znajdziesz w regulaminie na stronie LV Bet.

Oceń wpis

Ocena:5
Wirtualne sporty w LV Bet
głosów: 1

Komentarze

1091 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.