Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Wszyscy na Bali!

04-02-2019 | Bukmacher: Totolotek
W Polsce w tym momencie próżno doszukiwać się jakichkolwiek oznak wiosny, a Totolotek proponuje nam lato na rajskiej wyspie. Kto by nie chciał spędzić urlopu na Wyspie Bogów? Jest ktoś taki? Dla pozostałej reszty w tym artykule wyjaśniamy o co chodzi.
Promocja "Wszyscy na Bali" w Totolotku
Byłeś już na wycieczce z bukmacherem Totolotek w Tajlandii, Las Vegas, MŚ w Rosji, Meksyku? Byłeś, nie byłeś? Chcesz wybrać się na Bali? Gażdy gracz ma szansę! Wycieczka organizowana jest w dniach 16-24.06.2019 r., a w ramach nagrody: przelot liniami lotniczymi Emirates Airlines, transfery, wyżywienie, ubezpieczenie, hotel, opieka pilota i mnóstwo atrakcji.

Jakie są zasady? W promocji udział może wziąć każdy, kto w dniach od 01.02-20.05.2019 r. zagra zakład za 6 zł z dokładnie 6 zdarzeniami na kuponie na polską Ekstraklasę z typami: wygrana, remis, przegrana (bez podpórek). Równocześnie będą prowadzone dwa rankingi: zakładów granych przez internet oraz w punktach naziemnych. Gracze z najwyższej trafionymi kursami z poszczególnych rankingów wygrywają wyjazd na Bali. Więcej kuponów, to większa szansa na wygraną. Pamiętaj, aby swój trafiony kupon zgłosić na bali@totolotek.pl najpóźniej 2 dni po zakończeniu ostatniego meczu kolejki.

Wszystkie aktualne promocje najlepszych bukmacherów możesz sprawdzić w naszej porównywarce oraz na podstronie bukmacherzy internetowi.

Oceń wpis

Ocena:5
Wszyscy na Bali!
głosów: 1

Komentarze

583 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 152 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 100 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 200 - ZAGŁOSUJ
Porównywarka bukmacherów