Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Zakopane odleciało!

19-01-2019 | Bukmacher: Fortuna
Bukmacher Fortuna, który jest sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego nie mógł nie zaskoczyć swoich klientów w związku z wydarzeniem sportowym weekendu w Polsce - Pucharem Świata w Zakopanem. Sprawdź, czym Fortuna zaskoczyła graczy.


W przeddzień zawodów w punkcie bukmacherskim Fortuna na Krupówkach klientów zaskoczyli skoczkowie, którzy przy akompaniamecie fanfarów i okrzykach "zwycięzcy" wręczali laur i puchar. To jednak nie koniec niespodzianek. Dla wszystkich graczy obstawiających zakłady przez internet Fortuna przygotowała specjalne promocje.

Happy Hours - w sobotę i niedzielę wszystkie zakłady zagrane na skoki w godzinach 13.00-15.00 premiowane są 14% bonusem do wygranej.

A ci gracze, którzy w sobotę i niedzielę zagrają kupony live za minimum 20 zł (co najmniej jeden kupon każdego dnia) na których przynajmniej jedno zdarzenie będzie dotyczyło zawodów PŚ otrzymają bonus w wysokości 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus (2800 punktów). W promocji biorą udział kupony SOLO, AKO, MAXIKOMBI na których zdarzenia będą rozstrzygnięte najpóźniej do 20.01 do godziny 23:59. W promocji nie biorą udziału kupony z zakładami z oferty specjalnej, Ekspert+ i Hit Dnia. Jednemu graczowi przysługuje jeden bonus.

Sprawdź i porównaj w naszej porównywarce promocje i bonusy, jakie na ten weekend przygotowali pozostali najlepsi bukmacherzy.

Oceń wpis

Ocena:5
Zakopane odleciało!
głosów: 3

Komentarze

1079 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.