Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Zmiany w ofercie startowej Fortuny

07-02-2019 | Bukmacher: Fortuna

W dniu dzisiejszym doszło do sporych zmian w ofercie startowej u bukmachera Fortuna. Podniesione zostały progi. Chodzi o te, które najbardziej interesują graczy. O szczegółach przeczytasz w tym artykule.

Nie masz jeszcze konta gracza w Fortunie? Ta informacja z pewnością cię zainteresuje i... ucieszy. Od dzisiaj Fortuna podniosła kwotę bonusu powitalnego z 400 zł do aż 1000 zł. Przy tym wymogi uwolnienia bonusu, które były jednymi z najłatwiejszych spośród wszystkich bukmacherów internetowych - pozostały bez zmian! Czyli bonus uzyskujesz, jeżeli w ciągu 30 dni czterokrotnie obrócisz kwotę depozytu kuponami z minimum trzema zdarzeniami i kursem minimalnym 1.90. I to wszystko. Bez szczególnych warunków obrotu po jego uzyskaniu (jedynie zagranie na dowolny kupon z dowolnym kursem z oferty Fortuny).

Co z cashbackiem? Pozostaje bez zmian. Czyli nadal w przypadku przegrania pierwszego zakładu otrzymasz zwrot kwoty postawionej stawki do 100 zł.

A co z freebetem? Od teraz każdy gracz, który ukończy proces pełnej rejestracji konta (czyli nie dotyczy kont bez weryfikacji) uzyska 2800 punktów FKP, które odpowiadają kwocie 20 zł. Otrzymane punkty można wykorzystać na darmowy zakład.

Zmiany w ofercie startowej bonusu oznaczają roszady w odpowiedzi na pytanie jaki bukmacher ma najlepszy bonus? I są to ważne zmiany, bo tym samym Fortuna detronizuje bukmachera forBET w klasyfikacji najlepszych bonusów powitalnych biorąc pod uwagę zarówno wysokość, jak i stopień trudności uwolnienia bonusu. Także nasza ocena bonusów i promocji Fortuny ulega podwyższeniu i z pewnością będzie miała wpływ na bieżący ranking bukmacherów.

W zakresie bonusów i promocji Fortuna znacznie poprawiła swoją ofertę. Czy któryś z pozostałych bukmacherów podejmie wyzwanie? Gracze tylko na to czekają! Aktualną ofertę bonusową wszystkich bukmacherów możesz szybko sprawdzić i porównać w zestawieniu najlepszych bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:5
Zmiany w ofercie startowej Fortuny
głosów: 1

Komentarze

1118 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.