Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

AKO% Derby Madrytu

09-02-2019 | Bukmacher: Totolotek
Hitem 23. kolejki La Liga będzie starcie Atletico Madryt z Realem Madryt. Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie dwa punkty. Wrześniowe derby na Santiago Bernabeu zakończyły się bezbramkowym remisem. Macie swoje typy na ten mecz? Sprawdźcie AKO% w Totolotku.
Znacie już AKO% Totolotka? Tym razem promocją objęte są wszystkie zakłady proste z minimum czterema zdarzeniami na kuponie o kursie co najmniej 1.05, w tym jedno z meczu Atletico Madryt - Real Madryt zagrane w sobotę, 9.2.2019 r. Niezależnie od rozstrzygnięcia bukmacher Totolotek wypłaca w postaci bonusu 25% wniesionej stawki, minimum 1 zł, maksimum 50 zł.  Aby uwolnić bonus wystarczy w ciągu 30 dni od jego przyznania za jego wysokość postawić zakład z co najmniej jednym zdarzeniem o kursie 1.50. Z promocji każdy gracz może skorzystać tylko raz i liczy się pierwszy kupon spełniający warunki promocji.

Sprawdźcie pozostałe promocje, jakie na ten weekend przygotowali najlepsi bukmacherzy.

Oceń wpis

Ocena:5
AKO% Derby Madrytu
głosów: 1

Komentarze

969 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.